Distanční výuka

Není to tak dlouho kdy tu řádil Covid, od roku 2019 nás na tři roky uzavřeli a všechnu naši svobodu zničili a pošlapali. Nebylo možné se bránit, všechny názory, které byli proti vládním opatření se snažili zničit a označit jako dezinformace. Všechny vědce a doktory, kteří varovali před opatřeními, před očkováním, tak skoro ukamenovali. Některá opatření byla opravdu naprosto směšná a zbytečná, zničili ekonomiku této země, a vše zcela legálně, nikdo nebyl potrestán za špatná rozhodnutí, i přes to, že téměř všechna opatření soud nakonec zrušil. Nejvíce to odnesl obyčejný člověk.

Jedno z opatření bylo, že uzavřeli školy, veškeré kroužky a mimoškolní aktivitu, i když to bylo pro zdraví prospěšné.

Synové chodili bruslit na stadion do Nymburka, a díky vládním opatřením, kde se měli otužovat a sportovat, podporovat imunitu, tak to měli zakázané. Také chodili na piáno, což také zakázali, tal alespoň měli možnost distanční výuky, ale jak chcete přes videohovor učit někoho hrát na piáno? Jednou jsem si řekl, že by se to dalo nějak vymyslet, aby to bylo co nejúčinější, a tak jsem použil svou techniku.

Připojil jsem dvě kamery k režii BlackMagic ATEM a tu pak do notebooku jako webovu kameru. Výsledek si můžete prohlédnout na obrázcích dole…